kamila44444

HTC One VS. Samsung Galaxy S4 VS. Sony Xperia Z

http://www.you­tube.com/watch?v=JMxuf­zkEG_8
JAKÝ?

Doplňuji:
Tak od mobilu očekávám hl. rychlost, velkou paměť, super foťák, kvalitní zvuk na přehrávání písniček nebo filmů, dobrá odolnost ( jen aby se hned nepoškrábal), možnost výměnných krytů… a dál už je mi to jedno. Nejvíce mi jde asi o kvalitu foťáku a zvuku :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

HTC One

Bylo by dobré říci, jaké funkce budete používat a jaké jsou pro Vás prioritní. Někteří požadujíc výbornou GPS navigaci, někdo zas rád fotí a natáčí videa, tak by rád nějaký kvalitní mobil v této oblasti, jiný zas požaduje trošku větší odolnost, někdo si rád pouští pusu na špacír a ocenil by větší výdrž baterky atd. atd.

Já osobně lidem doporučuji se spíš podívat na mobil s operačním systémem Windows Phone, který je svižnější, nepotřebuje tak výkonný mobily a navrhc WP je podle mého názoru hezčí a přeheldnější. Je to jen věc názoru, někdo jiný zas dá přednost „konzervativněj­šímu“ vzhledu iOS či Androidu.

Schválně se zkuste podívat na toto video, kde je to porovnané: http://www.you­tube.com/watch?v=KU­OVJeOR77M&fea­ture=player_em­bedded

Ale jak píši výše – bude fajn, když nám napíšete, co od mobilu požadujete, zejména tedy jaké funkce no. Podle toho se bude mobil vybírat mnohem lépe.
Chcete-li prostě jen nejlepší mobil na trhu, tak zapomeňte na Samsung nebo HTC, ale kupte si Nokii lumii 920 nebo si počkejte na lehčí Lumii 925. To je opravdu fajnovej mobil a získal řadu ocenění, třeba Gizmodo Australia – Best Mobile Phone of 2012, Readers Choice Award nebo CNET – The Best High End Smartphones.

Klidně se nebojte mi napsat vnitřní poštou
Doplňuji:
Samsungy opravdu trpí snadným poškrábáním, do toho bych nešel. HTC jsou vesměs dobré mobily, ovšem nejlepší jsou podle mých zkušeností a názoru Nokie.

Jinak HTC One s Windowsem není a pokud to je nainstalované přes root, tak se nedivím, že je to problematické.
A je velký rozdíl mezi Windows Mobile a WIndows Phone. Řada lidí ty systémy hází do jednoho pytle, ale Windows Phone je úplně jiný, je to kompletně překopaný systém. A výborný. Sám ho mám na mobilu (Nokia Lumia 800) a jsem velice spokojený.

Další odpovědi
lamforest

Samsung Galaxy S4

Jsemtady

HTC One

HTC .. je z kovu .. proste za ty prachy to dela dojem kvality. Se samsungem nejsem spokojen a poskrabal se pomerne lehce. Navic si myslim ze je S4 az moc velke do ruky. HTC je proste solidne provedene a ovladani meli vzdy lepsi (sense) mno a ma lepsi zvuk apod.

pl4toon

HTC One

Funna

HTC One

ono je to skoro jedno…všechno jsou to dobré telefony…ale v žádném případě, bych si už v životě nekoupila telefon s win (je to systém na dvě věci)…teď mám HTC one…ale bohužel s win…a fakt už ho nechci ani vidět…

anonym

Sony Xperia Z

Doplňuji:
Nejlíp podle mě Iphone 5.

adik97

HTC One