jopik

HTC HD2 vs. HTC DESIRE HD. Který telefon je lepší ? Popřípadě v čem ?:)

Odpovědi
DDarent

Já bych bral rozhodně HD2. Přece jenom výbava i design je lepší.
Původně jsem ho chtěl jenomže nikde nebyl dostupný takže ted mam samsung wave s8500.

anonym

starý „htc hd2“ rozhodně už nedoporučuji

podstatný rozdíl je už použitý operační systém a jeho výbava. Technicky jsou htc hd2 a desire hd sice zdánlivě podobné, ale v desire hd je použit daleko vyspělejší software zatímco v hd2 najdete software se kterým uživatelé svého času měli pouze a jen problémy s nestabilitou a nedomyšleným ovládáním. Ten nový systém který je v desire hd se jmenuje android a používá ho už celá řada nových smart phonů viz tento odkaz http://goo.gl/17qr