Dados

HTC desire x

Zdravím, je dobrý tento telefon. Viděl jsem pár recenzí, ale co si o něm myslíte Vy ? A rozjedu na něm hry jako např.:Temple run 2 ? Předem díky za odpověď.

Odpovědi
Bedy

Na hraní Temple run to chce aspoň 1GB RAM a kór u Androidu.
Kdybych měl zhodnotit mobil v kostce, tak špatný určitě není. Co se týká výkonu, tak určitě dobrý, má dvoujádrový procesor a 768MB RAM, má i kvalitní displej.

Ale jako velké negativum vidím vestavěnou baterii – není vyjímetelná. Na druhou stranu má velmi dobrou výdrž. Taky foťák nic moc, nahrávání videí nemluvě.
Taky ta cena by mohla být nižší, za tuhle cenu (cca 7 000Kč) se dají pořídit i lepší mobily.