Juubi00

Hry se otvírají v malování.

Ahoj mam velkej problém. Je to asi měsíc zpátky. Spustil sem PC a všechny hry na ploše a ve složkách se otvírali v malování. Nejde to vůbec změnit a jelikož hra v malování otevřít nejde tak mi hlásí chybu. Vůbec nemůžu hrát. Pomozte pls.
Doplňuji:
Alesh nevim jestli je sims 3 flashovka.

Nejlepší odpověď
Alesh

Co to má za příponu?

Máš to blbě asociovaný. Dej na tom souboru pravý a vyber otevřít v programu, zvolit program a zatrhni, že chceš vždy otvírat ve vybraném programu. Výběr správného programu závisí na typu souboru. Předpokládám, že by se mohlo jednat o nějaké flashovky (přípona *.swf), pak to asociuj např. z Internet Explorerem, v něm by ti to mohlo chodit.

Jestli to jsou ale normální gamesy, tak to můžeš mít klidně poblbnutý virama, pak by určitě pomohl reinstall woken. 😉

Další odpovědi
SonsyMite

Radu nemám ale toto je opravdu zvláštní bug.
Možná přeinstalovat nebo přes start

Michal Kole

Flash by se měl otevírat ve webovém prohlížeči