Hry na tento netbook

Chtěla bych vedet jaky hry utahne tento netbook:http://notebo­oky.heureka.cz/a­cer-aspire-one-d255-2bqws-lu-sdg0b-012/
zkousela jsem tam hru Bus Driver a Track simulator ale nejde to :/
Predem Dekuji =)

Nejlepší odpověď
casey

tento netbook je opravdu urcen pouze pro brouzdani na netu. Od Intel atomu a jedne GB ram nelze cekat nic.
Koukl jsem na recenzi tohoto netbooku a tady je vytah:
jeho grafické jádro je ale Intel Graphics Media Accelerator 3150, a to disponuje pouze dvěma shaderovými jednotkami a frekvencí dle specifikací 200 MHz. Od toho si nemůžeme slibovat téměř žádný výkon vhodný pro hry a rovněž se nedočkáme ani akcelerace videa, kterou zajišťuje sada Poulsbo s GMA 500 (MPEG-2, VC-1 a AVC). Čip GMA 3150 umí akcelerovat pouze MPEG-2.
3DMark03 662 body
3DMark06 150 body
Fungovat mohou max. nejake flash hry, ktere si muzete zahrat na netu.
Hry, ktere zminujes nepujdou. Bus driver vyuziva 3D