leporela22

hry na tablet

dobrý den mám otázku jestli by šla hra minecraft na tablet a jestli mám koupit nějakej lepší

Doplňuji:
no zatim ještě žádný nemám jestli by ste mohl doporučit

Odpovědi
Bedy

Minecraft je ve verzi Pocket edition, takže si stáhněte tuto verzi. Existuje jak ve verzi pro Android, tak i iOS, ale pozor, není zdarma. myslím, že sotjí něco přes 100Kč.
Nevím, jaký máte tablet, nemohu poradit, zda-li si koupit lepší nebo ne.
Máte-li tablet s klascikým Windows 7, tak si myslím, že by neměl být problém nainstalovat klasický.