Avatar uživatele
Malovranec

Hrozně rád bych měl psa a moje máma říká, že bych se o to nestaral. Jak mám přesvědčit mámu, že na to mám?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, SajmonModer před 4776 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
SajmonModer

Já mám podobný problém, chtěl bych zase strašně moc kočku a matka mi říká totéž. Říkám jí, že pokud se o ní nebudu starat, tak ji dáme pryč a celkem to zabírá, prý v dubnu se na nějakou půjdeme podívat. Doufám. Zkus něco podobného vymyslet :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkus se domluvit se sousedy , kamarady … domluv si s nimi program a chod vencit pravidelne jejich pejsky… nejmene 3 krat denne . Kdyz to nepujde s pejskama , tak sam … jako kdyby jsi toho pejska uz mel … a tak nejmene 3 mesice … protoze pak mas pred sebou takovych 14 let … pak to mamine mozna dokazes…-iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Ak máš nablízku Útulok zvierat, dohodni sa tam na termínoch, kedy budeš pomáhať pri psoch. Príjmu každú pomoc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Pes,nebo jakékoliv zvíře není hračka,ale živý tvor,který má cit a potřebuje lásku,kterou stonásobně vrací. Maminka má z 50% pravdu.Takhle to se zvířaty většinou dopadá-dítě si zvíře vydupe se slibem,že se bude starat,ale to starání mu bohužel nikdy nevydrží dlouho.Opravdu nejlépe zkusit si to nanečisto a po nějakou dobu chodit s pejskem taky pravidelně ven (za každého počasí).Pak sám usoudíš,jestli pejska jo,nebo ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek