Malovranec

Hrozně rád bych měl psa a moje máma říká, že bych se o to nestaral. Jak mám přesvědčit mámu, že na to mám?

Nejlepší odpověď
SajmonModer

Já mám podobný problém, chtěl bych zase strašně moc kočku a matka mi říká totéž. Říkám jí, že pokud se o ní nebudu starat, tak ji dáme pryč a celkem to zabírá, prý v dubnu se na nějakou půjdeme podívat. Doufám. Zkus něco podobného vymyslet :)

Další odpovědi
anonym

Zkus se domluvit se sousedy , kamarady … domluv si s nimi program a chod vencit pravidelne jejich pejsky… nejmene 3 krat denne . Kdyz to nepujde s pejskama , tak sam … jako kdyby jsi toho pejska uz mel … a tak nejmene 3 mesice … protoze pak mas pred sebou takovych 14 let … pak to mamine mozna dokazes…-iv-

led

Ak máš nablízku Útulok zvierat, dohodni sa tam na termínoch, kedy budeš pomáhať pri psoch. Príjmu každú pomoc.

roxy52

Pes,nebo jakékoliv zvíře není hračka,ale živý tvor,který má cit a potřebuje lásku,kterou stonásobně vrací. Maminka má z 50% pravdu.Takhle to se zvířaty většinou dopadá-dítě si zvíře vydupe se slibem,že se bude starat,ale to starání mu bohužel nikdy nevydrží dlouho.Opravdu nejlépe zkusit si to nanečisto a po nějakou dobu chodit s pejskem taky pravidelně ven (za každého počasí).Pak sám usoudíš,jestli pejska jo,nebo ne.