zjentek

Hrozil by teoreticky teroristický útok ve fiktivní zemi, v který by žili výhradně jen teroristé?

Nejlepší odpověď
dudu

Bože odpusť některým jejich otázky, neboť oni nevědí co činí!

Další odpovědi
bolak

Jasně, třeba od takový teroristický organizace Člověk v tísni.

anonym

terorista je extrémista který svůj zájem a svou osobní morální hodnotu nadřazuje nad zájmy všech ostatních. Tvůj dotaz se dá tedy zjednodušit „Hrozí že se k sobě budou lidi chovat bezohledně ve fiktivní zemi kde jsou jenom bezohlední lidé ?“ … Ano …

zjentek

Dudue, neprovokuj laskavě. Mimochodem citueš zde mnou velmi často používanou hlášku, kdy pro zachování duševního zdraví zde už nebyla šance reagovat nikterak jinak. Z toho je jasně patrný, že jsem ti zůstal hluboko v mozku, což mne děší, ďěkuji za přízeň! ;)

zjentek

…ses dneska rozjel jak parní válec s těmi bonmoty… určitě jsou na vině ty volby.