pn65

Hrozí okupace ČR ze strany Ruska?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak možné je cokoliv – dějiny nás o tom jasně poučují. Třeba v roce 1930 by KAŽDÉHO, kdo by vážně tvrdil, že za 10 let bude v Evopě probíhat válka na plné obrátky a krauti nakopou žabožroutům zadek ve stylu velkých mistrů během necelých 2 měsíců, by nejspíš šmahem zavřeli do blázince! ;) :D :D

Ale jako pravděpodobnější mi přijde varianta, že spojenci z NATO přivalí „ochránit svobodu a demokracii“ podobně jako kdysi v 68. roce přidrandili „ochránit socialistické vymoženosti“ armády varšavských spojenců. ;) :D :D

Viděls někdy mapu Evropy? Oni by to rusmeni neměli vůbec jednoduché se k nám dostat, když nemáme společné hranice. Leda za cenu globálního konfliktu. Jenže v době existence zbraní hromadného ničení si každý rozmyslí, jestli má ČR takovou cenu, aby stálo za to takový armageddon rozpoutat. A věř mi, že NEMÁ! ;) :D :D

BTW – tento dotaz je parádní ukázkou, jak už propaganda důkladně zpracovala myšlení lidí. Ještě před 20 lety by si lidé klepali na čelo, dnes už taková otázka nikoho nepřekvapí. :( :( :(

Další odpovědi
Muffz

To bych se spíš bál USA než Ruska. Rusko si hraje na vlastním plácku, když do něho nikdo nerýpe, tak o něm ani není slyšet. Naproti tomu USA se sere všude a chce mít vše pod kontrolou.

ivzez

Nehrozí.

Kepler

To by si nejajzli. Nezapomínejte, že útok na ČR = útok na NATO.

Anikitos

Nepravděpodobné, ale ne nomžné.

Ale je to stejně tak možná, jako okupace ČR ze strany USA, Německa aj… důvod už se najde a může se to stát kdykoli, i když se zdá že ne.

hapiky

Hrozí jen okupace arabských a jiných uprchlíků.

Kryšpín

Já mám dojem, že máme silnou armádu a v záloze NATO, nebo by možná český národ sametově poslechl, případně by později s vojáky kšeftoval ke své spokojenosti

Dochy

Muffz: Tady bych byl opatrnější. Záminkou pro Rusko přinejmenším v části konfliktu byla, že se na daném území blbě žije Rusům a že jim příslušná státní správa neumožňuje komunikovat ofic. v Ruštině. Abychom ze stejného důvody nepřišli o Kalamáry Vary

fcoop

Muffz- opravdu bys měl ubrat plyn – mohlo by ti i stát,že si tvých geopolitických znalostí a schopnosti brilantně analyzovat situaci všimne Soukup z TV Barrandov a dá ti prostor v nějakém povedeném pořadu.

fcoop

A! tvoje vyjadřovací schopnost+slovní zásoba…nedostižné.

Muffz

Se svou vyjadřovací schopností a slovní zásobou jsem nadmíru spokojen a nevidím v ní žádný problém.
Soukupa bych s díky odmítl, jeho pořady mi připadají přinejmenším nablbnuté a jeho snaha se zviditelnit za každou cenu je smutná.