Gestas

Hrozí mi postih, pokud budu zaparkovaným taxíkům na čelní sklo křídou psát urážky na adresu taxikářů?

Nejlepší odpověď
Arne1

Určitě. Některý z nich ti dá „přes hubu“

Další odpovědi
anonym

samozřejmě, je to poškození cizí věci. V lepším případě budeš hradit náklady na odstranění, v horším od taxikáře, kteří zrovna nepatři k těm nejzdvořilejším poskytovatelům služeb, dostaneš rovnou přes držku … pokud chceš dát na jevo nesouhlas s jejich stávkou (například) dělej to chytřeji a bez jejich napadání nebo poškozování jejich věcí … nesnižuj se na jejich úroveň. To že taxikář je schopen omlátit konkurentovi zrcádka protože mu jako d*vce u silnice na chvíli stoupl na „jeho flek“ v „jeho čtvrti“ ještě neznamená, že se tak budeme chovat všichni.

ivzez

Ano.

zjentek

Není žalobce, není soudce! Už tě někdo chytil za rukáv?

Prdni jim tam syrový vajíčko kat ať tě nevidí, to se svede na ptáka. ;)