huxa

Hrozí mi nějaký trest za ublížení na zdraví, když cizí člověk vstoupí na můj žádně oplocený pozemek a zde ohluchne?

Rád si pustím občas pořádně nahlas hudbu a kdyby se někdo přiblížil blíže k reprákům, nejspíše by o sluch vážně přišel, mohl bych poté být nějak potrestaný? Přecejen, neměl tam co dělat…
Doplňuji:
Omlouvám se, samozřejmě Řádně :)

Nejlepší odpověď
autacek

Jo, hochu, to je ve hvězdách. Vzhledem k tomu, že jsou schopni popotahovat i vlastníka objektu za to, že na cikány co šli „do práce“ krást železo a podřezali i nosné sloupy z
této stavby a následně na ně spadl strop, tak bych s tou hlasitou hudbou byl velmi opatrný.

Další odpovědi
cochee

Vzhledem k tomu, že ty sám, jsa v blízkosti toho repra, o ten sluch nepřicházíš, tak je tvoje otázka pouze v teoretické rovině. Pokud ovšem tuto otázku kladeš v zájmu vývoje nenápadné zbraně na cigy, kteří ti vlezou za plot, poradím ti: zkus infrazvuk cca 15 Hz. Na to ale budeš potřebovat jiné měniče, to ti tvoje bedýnky nezahrají.

zjentek

řádně nebo žádně oplocený- na tom to všechno visí ,)

MK44

Nevím, jak rozlehlé latifundie vlastníte. Ale jde-li o předzahrádku v řadové zástavbě, hrozí Vám problémy, aniž by někdo musel na Váš pozemek vstoupit. Též pomněte, že tam může vstoupit policista zavolaný zděšenými sousedy. V souvislosti s tím pak hrozí ublížení na zdraví spíše Vám.