Drap

Hrozí islamizace Evropy ?

http://www.you­tube.com/watch?v=74i­Yg1SQREo
Doplňuji:
U mně to vyvolává znařné obavy.
Ad=la Joon : Nejde o mešity. Islám jako nábožensví nemusí být špatný, neznám žádné špatné náboženství , všechna mají dobré myšlenky. Ale důsledky povedou ke zniření celé evropské, ale i naší české kultůry, zvyků a tradic předků. A co třeba postavení žen v islámských zemích ?

Nejlepší odpověď
Jikra

Ne že nehrozí ale ta již dávno začala a úspěšně pokračuje a Evropa neměla,nemá a nebude mít dostatek síly aby tomu zabránila. To je nezvratný proces kterého se já naštěstí nedožiju.A dětí které se nyní rodí,tak těch je mi upřimě líto.A ti starší kteří v dnešní době na všechno a všechny nadávají budou na starou Evropu ještě s nostalgií a slzou v oku vzpomínat.

Další odpovědi
dudu

No, islám má různé tváře. Pokud někomu nevadí, že v budoucnu možná některé z vašich vnuček zblbý pobuch této víry uřízne prsty jen proto, že chtěla umnět psát, nebo vyvraždí celou rodinu za splznění základů jeho víry, pak prosím…
Promněte si oči a vězte, že už nyní válka ideologií a náboženství probíhá. Křesťané dnes sice mají podle počtu nových duší navrh ve třetím světě, ale nad Evropou se pomalu, ale krok za krokem vznáší a jistě obsazuje pozice duch islámu.
Největší tragedií pak je, že ti pacholci, /stejně jako třeba naši cigáni/, prvky demokracie vůbec nechápou jako přednost společnosti, ale jako projev její slabosti. A běda nám, pokud je rychle a důrazně nepřesvědčíme o opaku!!

Fidel

Ano, podle výzkumu bude v roce 2050 každý třetí muslim. U nově narozených dětí v EU je nejčastější jméno Mohamed… Myslím, že víc to není třeba komentovat…

mojitek

Ano,islám jako takový není špatný.Pouze zákony jsou středověké.Kdysi se ve středověku ve jménu boha vraždily ženy,děti,upalovaly se „čarodejnice“.Islám není špatný-jenom se tam věší homosexuálové,u­kamenovávají se neposlušné ženy..Oni si to ti „věřící“ vždycky nějak odůvodní..

Adéla Joon

Ani by mi to nevadilo stejně už jsou u nás mešity atd. Islám není špatný když znáte jejich zákony a ne jenom že „každý kdo je muslim je terorista a nevím co“ někdy jsou tvrdí ale jinak jsou hodní, milí a ochotní ;)

suaeda

Ano náboženské konflikty budou zejména v západní části starého kontinentu čím dál tím větší.
Islám je poměrně mladé náboženství (13 století) a nyní nastala doba jeho rozpínavosti i za cenu násilí. Připomeňme si co provádělo křesťanství před několika staletími. Křižácké výpravy, misie, násilná katolizace světa. Řekl bych, že to jsou takové ty dětské nemoci než se (to či ono náboženství) vyvine a dospěje včetně modernizace.
Na závěr dám ještě malou otázku na kterou si každý dá odpověď. Komu dnes nejvíce vadí islám?
V každé víře jsou jen věřící lidé (dobří či špatní). A nejhorší jsou lidé, kteří chtějí ovlivňovat, nebo přímo manipulovat s ostatními.

jendahun

…„neznám špatné náboženství“???Já neznám žádné dobré náboženství.Je to přežitek.Člověk musí mít víru v sobě,musí něčemu věřit,ale k tomu nepotřebuje žádné náboženství.Islám je jedno z nejhorších,ne­podařená kopie křesťanství upravená pro potřebu vládnoucí kasty.Tak jako ostatní náboženství.Návrat do středověku,ale tam se bohužel pomalu zase vracíme.Předpo­kládám že Breivik je křesťan…Je to svinstvo a všichni náboženští poblbanci si můžou podat ruky.

Reuef

precti si knizku Rytiri Krize a jeji pokracovani od Martina Komarka viz odkaz…docela pekne popisuje jak to bude vypadat v Praze az sem prijde vlna arabu…

http://www.tar­zan.cz/ostatni/28005_-_martin-komarek_-_rytiri-krize-prvni-kniha-rytiru-noci/

IK

Doufám že zdravý rozum nás ochrání, zejména až budou Rómové v politice a my všichni si budeme všímat toho jak různé mohou být názory a jak to bere čas se dohodnout. Možná ještě budeme vzpomínat na „vládu jedné strany“ s láskou.
Tedy co je špatného na tom když menšina zůstane menšinou a přispěje jen tím dobrým a zachová to dobré z celku?