hrbolate nehty

co znamena kdyz jsou na nehty hrbolate?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Málo masa-málo železa-způsobuje křehké, hrbolaté a bledé nehty, někdy změní svůj tvar do lžičky (kapusta, špenát, brokolice, ořechy, libové maso, játra, vejce, švestky, hrozinky, datle, pivovarské kvasnice, mák, kokos
Často se to stává drží-li člověk jednostrannou dietu proto je třeba a by strava byla pestrá

pavla233

Hrbolaté nehty jsou důsledkem nedostatku vitamínů atd. pokud chceš mít krásné nehty mrkni na http://www.raj­nehtu.cz/