Hráli jste ,jako děti,roztahovaného vyhryzáka?

Doplňuji:
jami155 má pravdu,byl to roztahovák a vyhryzák proto,že ten kdo prohrál,musel zuby vytáhnout ze země malý kolíček,který byl zaražen 10-ti ranami nožíkem „rybičkou“ !
P.S. Hodněkrát jsem měl pusu od hlíny. 😁

Nejlepší odpověď
annas

Nikdy jsem o takovéto hře neslyšela, pokud se u nás nejmenovala jinak.

Další odpovědi
anonym

Nevím jestli to je pravě vyhryzák,ale bylo to s kudlou,kam se zapíchla,musela být špička nohy onoho roztahovaného, a to tak dlouho,dokud se mohl roztahovat.

fcoop

Tu hru neznám ale název „Roztahovaný vyhryzák“--- to zní božsky.
Dá se hrát v každém věku,že?