Tali Vael

Hrál někdy Jim Carrey vážnou roli?

Ať se se nsažím jakkoliv,tak si ho žádné nedokážu vybavit,já si prostě vždy spojím jako Ace Ventura nebo Maska nebo blbý a blbější.Hrál vůbec někdy vážnou roli?

Nejlepší odpověď
Shef

budeš se divit ale hrál :) Hrál například ve filmu 23,kde hrál chlapíka kde mu celý život naruby obrátí jedna knížka a stane se ní absolutně posedlí,pokud jsi tak trošku na psychodramata můžu doporučit :)

Další odpovědi
led

Ano
vyberte si zo zoznamu:
https://sk.wi­kipedia.org/wi­ki/Jim_Carrey

Dodatok.
Každý komik vo svojej duši chová Hamleta. Tak isto aj Jim Carrey nebol výnimkou.

patmull

Tak napůl v Truman show… sice tam byl vysmátý a působil komicky, jeho postava ale rozhodně, stejně jako celý film, příliš ke smíchu nebyla…

xxx3

třeba Věčný svit neposkvrněné mysli.

Lamalam

Ano, co třeba Kruté neřesti?