peterd108

Hraju na hudební nástroj. Mám vystudovanou konzervatoř. Jak se můžu zviditelnit?

Odpovědi
Andre5000

Zkus se nechat natočit jak něco na něco hraješ a dej to You Tube.

arygnoc

to že niečo robíte, ešte neznamená, že to robíte výnimočne.
to že niečo máte vyštudované, ešte neznamená, že to viete.

buďte výnimočný. to vás zviditeľní. Napr. usporiadajte koncert na dne macochy. alebo na vrchole snežky a pod.
minimálne blesk a aha! si vás všimne a to by mohlo na zviditeľnenie stačiť.

pokiaľ vám ale ide o obecenstvo (poslucháčov), tak im musíte aj niečo na počúvanie.