LuK4S3k CZ

Hraju hru world of tanks a chci ze zeptat jestli jse vyplatí kupovat si do tanku posádku z posádkového výcvyku než z …

Hraju hru world of tanks a chci ze zeptat jestli jse vyplatí kupovat si do tanku posádku z posádkového výcvyku než z rychlokurzu jakože jestli je lepší koupit posádku 75 % než 50 %. Vím že se postupně procenta zdvyhají ale já za ten tank nebudu moc hrát tak se ptám jetly ide nějak výrazně poznat v boji že ta posádká má třeba 80 % ???

Odpovědi
BANAN93

já si kupuju posádku až třeba pro tank 4. a 5. třídy a tu si pak nechávám napořád vždy jí dodělám ty skilly a za peníze si jí posunu na další tank a na 90%
můj nejlepší tank je IS3 (8) a vydělávám s (5) kv-1 a (5) stugIII
dále hraju arty franc. (5) (tu chci hrát dál a přemýšlím jestli pokračovat dál s fran lehkým (6) nebo tim stugemIII (5)

Acer

PROČ OTÁZKU NEDÁVÁŠ DO KATEGORIE vlný čas a hoby – hry a nebo online hry

Luckaffdsfs

Ano je to poznat, ale je to na tobě :) Zas takový rozdíl to nebude. http://word-of-tanks.blog.cz/