LuK4S3k CZ

Hraju hru Potty races 3 a už dělám 5. misi a v té misi musím doletět na mars ale jak tam doletím na mars tak …

Hraju hru Potty races 3 a už dělám 5. misi a v té misi musím doletět na mars ale jak tam doletím na mars tak letadlo narazí vybuchne a napíše to jestly chci load save game nebo restart game a nejde to uhrát už jsem zkoušel i uletět 20000 distance a to udělá to samé nevíte jak to uhrát ?

Nejlepší odpověď
Earl Sin

Na Marsu to zatím končí. Dál to nejde. Předpokládám, že časem bude další díl nebo otevřou další level..