DusanOrlik

Hrajte z níže uvedených online-her?

Odpovědi
VampGirl

www.farmerama.cz

Z uvedených hraju Farmu a vážně mě baví. Jinak hraju ještě dvě jiné onlinovky. 🙂

Mayuri

Nehraju žádnou online-hru

Prohlížečové online hry mě nezaujaly a považuji je za naprosté hlouposti (ale před třemi lety jsem je také zkoušel… ovšem mě brzy omrzely, když jsem dosti jasně pochopil jejich primitivní nudé principy nepochopitelně zaujímající velké množství lidí, za které mají autoři slušné peníze).

berry

www.the-west.cz

anonym

www.farmerama.cz

hraje jí můj syn

Miroslavst

Hraju jinnou online-hru (napíšu jakou)

Mousinek

Nehraju žádnou online-hru