Rozamunda

hrajou v Křižovatkách života herci nebo ty lidi kterým se ten nějaký příběh stal ?

já jenom že v některých dílech jsou si osoby podobný (např. matka s dcerou)

Nejlepší odpověď
marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-krizovatky-zivota-hrany-s-hercema-nebo-jsou-to-realni-lide-s-problemy

Další odpovědi
annas

Jsou Křižovatky života hraný s hercema nebo jsou to realní lidé s problémy?

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jsou-krizovatky-zivota-hrany-s-hercema-nebo-jsou-to-realni-lide-s-problemy

Okopírovala jsem odpověď led. na stejnou otázku

Hrajú to ľudia, ktorí prešli výberom pred kamerou.
Nie každý vie nielen hrať, ale aj žiť (podľa požiadavky réžie) pred kamerou pod paľbou horúcich oslepujúcich reflektorov v lese mikrofónov a dokonca ešte aj zreteľne a nahlas rozprávať. Auu, to je strašné…
PS.
myslíte, že herec nie je reálny človek s problémam? Je. Je, taký istý ako iní, len to vie v prípade potreby zakryť – odosobniť sa, prevteliť sa do inej postavy

Stejně marci11
Příběhy jsou pravdivé, ale hrají to neherci. atd.