Michal Kole

Hrajete si v práci nudou na URNu, na hasiče? Nebo na co si hrajete v práci, aby jste zahnali dlouhou chvíli?

Urna = Útvar rychlého nasazení = skočíte na kolegu nebo na klienta, povalíte ho na zem a svážete ho a někam zavřete – skříň, záchod,…

hasič = zařvete hoříš a kolegu, zákazníka postříkáte hasicícm přístrojem.

Nejlepší odpověď
anonym

Jelikož jsem pracovala převážně venku, tak volný čas využívala nejčastěji k prohlídce okolí a sledování přírody. Nudu vážně neznám.

Další odpovědi
arygnoc

Hm, hm.
Nerobí a už sa chce hrať.
Hm, hm.

Drap

Ještě se divíš ? , že tě nikdo nechce zaměstnat ?

Ar

Míšo No Coment, ale neboj to bude zase dobrý. Půjdeš na vycházku do Chlumčan, podíváš se jak se dělaj dlaždičky, vezmeš si prášečky a budeto.
Hlavně si nezapomeň vzít plavky bude sprchování.

Doplňuji:
To Robert_PM, jak už jsem tady jednou psal já byl v Dobřanech téměř dva roky v letech 1982–84. Kloem Dobřan je to krásná krajina, samotné Dobřany jsou malebné městečko. Tenkrát 3000 obyvatel jestli se dobře pamatuji. Na pivko se chodilo Na Růžek a nebo do KD. V pakárně vařili výborně, řízek byl jak víčko od ešusu. No prostě paráda. Já bych se tam jel podívat znovu.

Jo abych to upřesnil já tam byl „frajtr“ u ÚV 9675 jako ridič mechanik a protože se kasárna přestavovala před příjezdem celého útvaru ze Strašic, tak jsme si do blázince jezdili pro obědy.
To nic ,ale nemění na tom, že tam bylo hezky. Vždycky jsme říkali, že ve Strašicích bylo strašně a v Dobřanech dobře.

Kamionacka09

No kdybych si v praci trochu zacla hrat tak brzy bych mozna videla hasice opravdovi ktery by mi prijeli vystrihavat z kabiny.

Robert_PM

U nás se hrálo na Kolesu: 30 blbejch otázek denně.

Doplňuji:
To Ar: Bravo, kolego:-). Ještě s ním pojedou do Heřmanky, za dobré chování možná i do Kladrub u Stříbra. Těšíme se na něj!

Rocker

Dík za typy,tohle ještě neznám.Zkusím zítra na kuchařky:-)

honza19hk

Michale,nevím jak u tebe ale v práci se maká(tedy aspoň u nás) a ne hraje.A když už bych tedy si hrál tak si pustím online CS na notebooku.
a už vidím jak sedím v bagru hraju si na nějaký hasiče.Navíc proč bych si na ně měl hrát když jsem dobrovolný hasič.