Avatar uživatele
Michal Kole

Hrajete si v práci nudou na URNu, na hasiče? Nebo na co si hrajete v práci, aby jste zahnali dlouhou chvíli?

Urna = Útvar rychlého nasazení = skočíte na kolegu nebo na klienta, povalíte ho na zem a svážete ho a někam zavřete – skříň, záchod,…

hasič = zařvete hoříš a kolegu, zákazníka postříkáte hasicícm přístrojem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4339 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Jelikož jsem pracovala převážně venku, tak volný čas využívala nejčastěji k prohlídce okolí a sledování přírody. Nudu vážně neznám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

Hm, hm.
Nerobí a už sa chce hrať.
Hm, hm.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ještě se divíš ? , že tě nikdo nechce zaměstnat ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Míšo No Coment, ale neboj to bude zase dobrý. Půjdeš na vycházku do Chlumčan, podíváš se jak se dělaj dlaždičky, vezmeš si prášečky a budeto.
Hlavně si nezapomeň vzít plavky bude sprchování.

Doplňuji:
To Robert_PM, jak už jsem tady jednou psal já byl v Dobřanech téměř dva roky v letech 1982–84. Kloem Dobřan je to krásná krajina, samotné Dobřany jsou malebné městečko. Tenkrát 3000 obyvatel jestli se dobře pamatuji. Na pivko se chodilo Na Růžek a nebo do KD. V pakárně vařili výborně, řízek byl jak víčko od ešusu. No prostě paráda. Já bych se tam jel podívat znovu.

Jo abych to upřesnil já tam byl „frajtr“ u ÚV 9675 jako ridič mechanik a protože se kasárna přestavovala před příjezdem celého útvaru ze Strašic, tak jsme si do blázince jezdili pro obědy.
To nic ,ale nemění na tom, že tam bylo hezky. Vždycky jsme říkali, že ve Strašicích bylo strašně a v Dobřanech dobře.

Upravil/a: Ar

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kamionacka09

No kdybych si v praci trochu zacla hrat tak brzy bych mozna videla hasice opravdovi ktery by mi prijeli vystrihavat z kabiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Robert_PM

U nás se hrálo na Kolesu: 30 blbejch otázek denně.

Doplňuji:
To Ar: Bravo, kolego:-). Ještě s ním pojedou do Heřmanky, za dobré chování možná i do Kladrub u Stříbra. Těšíme se na něj!

Upravil/a: Robert_PM

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Dík za typy,tohle ještě neznám.Zkusím zítra na kuchařky:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

Michale,nevím jak u tebe ale v práci se maká(tedy aspoň u nás) a ne hraje.A když už bych tedy si hrál tak si pustím online CS na notebooku.
a už vidím jak sedím v bagru hraju si na nějaký hasiče.Navíc proč bych si na ně měl hrát když jsem dobrovolný hasič.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby