Hrajete si hry-domino,karty,clo­vece,damu,sachy,mi­kado a jine?Dik

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ten který je

Ano

Šachy

quentos

Ano

občas šachy, jinak ale většinou scrabble, i závodně.

tom004

Ano

Zdravím. Karty a člověče nezlob se,obě doma nebo s kamarády/kami. Ale úplná jednička je hra,které říkáme lodě.Hru určitě každý znáte,ale možná pod jiným názvem. Každdý ji určitě hrál už na základce. Na čtverečkovaný papír A5,se nakreslí obrysy dohodnutých tvarů „lodí“,my 10 různých,vo­dorovně mají sloupce číslice 1-x,svisle písmena A-x. Potom na střídačku střílíte a zásahy označujete křížkem,mimo tečkou.Vyhraje kdo první soupeřovi zlikviduje soupeři vše. A když hrajete ve 4 a více,každý sám za sebe,nemá to chybu. Na různá vylepšení a „odměny“ přijdete sami.

nikolkap

Ano

Karty,člověče,dá­mu,mikkado…to všechno hraju a je toho mnohem víc.Teda kromě těch šachů.

Aším

Ano

Sam ze sebou.

zmimi

Ano

Mousinek

Ano