DusanOrlik

Hrajete některou z uvedených online her?

Nejlepší odpověď
kapka

Nehraju žádnou z uvedených/Online hry není moje gusto

Hry moc nehraju, na to mám dětičky. Ale jeden čas mě hodně bavil Alchemyst, to si zahraj, ať potrápíš závity. http://www.her­na.biz/hry-online/logicke/1691-alchemyst/

Další odpovědi
quentos

Nehraju žádnou z uvedených/Online hry není moje gusto

www.scrabble.ik.cz, dobyvatel.cz a tím pro mě online hry zhruba hasnou ;{)>

dědapetr

Nehraju žádnou z uvedených/Online hry není moje gusto

Je to ztráta času,dá se využít užitečněji.

barnajka

Nehraju žádnou z uvedených/Online hry není moje gusto

Někdy není na škodu úplně vypnout a vyblbnout se – od toho jsou pc hry celkem fajn. Jednou jsem zkoušela tu Farmeramu, ale když jsem zjistila, kolik času bych hraní musela obětovat, abych se posunula někam dál, sekla jsem s tím. Tak moc se zase nenudím.
Ale když už mě ten hráčský rapl jednou za 100 let chytne, zahraju si buď Horolezce a nebo sérii Doodle God a Doodle Devil. Jsou to hry, kde se musí aspoň malinko přemýšlet, ale přitom si u nich pěkně odpočinu. No a ještě mám úchylku na onlinovky s motokrosovou tematikou a takový ty holčičí hry „oblíkačky“ :)) Kombinuju hadříky a hledám inspiraci pro vlastní šatník :)

anonym

Nehraju žádnou z uvedených/Online hry není moje gusto

Kubas11

mafia.goodgamestudio.com

vivatis2-

www.farmerama.cz

Fildas

Nehraju žádnou z uvedených/Online hry není moje gusto

Jen doplním jednu hru hraju konkrétně The-west od INNOGAMES
http://www.the-west.cz/