Lotr2008

Hrajete majnkraft?

čau,chtel bych se zptat jest li hrajete majnkraft? taky hrajete na qplej a sgčkách ? otravujou vás taky ti kidáci kterým vubec není rozumě? Jo a hlavně nejohrši jsou ti hekři a chítři a trollové co davají banny. Mate stejny nazor? :DD a hrajete taky mincraft poket edišn,
Ps. hrozný je když nesají chítrum bann i kdyz chítuje :D

Odpovědi
Drap

Ne, nehraji.

Reezo

Žádnou hru takového jména neznám. Já bych ti dal ban za to jak je to napsaný taky… :D

Jack 12323

Hraju na sg (kytara) :)

anonym

ale jo párkrát jsem to zkusil v době kdy se to objevilo na trhu v rané verzi, nebylo to nezajímavé, klasická kombinační hra říznutá lego kostičkami a lehčími survival prvky, ale nezaujalo mne to dlouhodobě, na trhu jsou totiž mnohem zajímavější hry podobného ražení, například zkus FACTORIO … ta mi připadá rozhodně lepší a zábavnější v mnoha směrech https://store­.steampowered­.com/app/427520/Fac­torio/?l=czech případně SATISFACTORY https://www.y­outube.com/wat­ch?time_conti­nue=1&v=QvWaV4­qshZQ&feature=em­b_title

anonym

uvědomuješ si že chít se píše CHEAT ? ne ? no nic

anonym

tak jako tak mi něco napovídá, že ty dostáváš ty BANy oprávněně a od legitimních adminů, kteří se tě chtějí zbavit, protože tohle číst musí být nad jejich síly 🙂