štamgast

Hrajete kulečník?

Já ano a jen díravý (pool, snooker). Karambol mě nebaví. Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
Alesh

Karambol je super hra, ale musí se to trochu potrénovat a samozřejmě jedině ve 3 koulích a ne jak je jen v Česku (a možná na Slovensku) zvykem ve 4.
Pool si zahraju taky rád, hlavně teda „osmičku“ podle oficiálních pravidel, skoušel jsem i „devítku“, ale na to musí mít už člověk trochu natrénováno. Snooker jsem bohužel nikdy nezkoušel.
Jinak obecně jsem si kulečník nezahrál ani nepamatuju, není s kým a není pořádně kde. Před pár lety, kdy jsem pobýval v Praze na škole, to bylo jiné kafe. Dokonce i s Jirkou Kornem v Harlequinu nad Vaclavákem jsem se potkal. 😉

Další odpovědi
MA-SU-KA

Nehraju. Nemám kde. Ale zkusit bych to třeba i chtěl.