Avatar uživatele
Sůwa

Hrajete „hledačky“ ( Hidden Object ) ?

Pokud ano, tak z DVD – třeba Špidla, nebo z jiného serveru ? Jak se vám povedl Černý kocour ?
Doplňuji:
Mám bohužel omezený objem dat ke stahování ( 3 GB celkem ), ale nejlepší hry ke stažení za SMS ( 100,–, nebo 200,– )jsou tady:http://www.dou­blegames.tv/com­pany/ersg-studio.html i v češtině.
Jinak ale mám řadu her půjčených na DVD od sousedky.Černý kocour mi dal pořádně zabrat, vyřešila jsem to až na duhý pokus. Zasekla jsem se u omotání lana kolem těla tanečnice v parku…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Sůwa

Zajímavá 8Pro koho je otázka zajímavá? manon, johana 56, Drap, anonym, Pájo, briketka10, anonym, anonym před 4189 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucaso

Hraji jen GeoCaching

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Černého kocoura mám dohraného jen tu hodinovou verzi,ale chci si ji za sms dohrát celou.Včera jsem si koupila Sáru Maribu,taky od Špidly a tu už mám dohranou.Občas si něco stáhnu z BigFish,ale zase jen hodinovky,ještě jsem nepřišla na to,jak si hru odsud sehnat celou.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

nehraju žádné hry, protože jsou většinou v cizích jazycích smůla pro mě :(
Doplňuji:
při Dosáckým MARIU a Princovi v Persii jsem se nemohla dočkat nové barevné verze, ale ČB byla lepší potom jsem hrála s malým synovcem v TV takové malé skákající opičky a dnes se to prodává tak strašně draze na Nintendu nechápu i ty hry jsou drahé, děcka hra omrzí, nebo se mu ani nelíbí a co pak s ní ??

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Hraju je velmi rád, Špidla, Big Fish, Alatavar, chodím na gamezebo.com

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Odpovídám: nehraji 😉.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

nehraju, jsem „scrabblovej fašista“ :{D>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já to nehraju, ale přítelkyně by mohla vyprávět. Kdykoliv se objeví nová od Špidly, ještě ten den ji má dohranou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

co se týče kompu tak hraju CS nebo COD.Ikdyž svým způsobem je to také hledání ovšem nepřítele.Když ho najdu tak skončil!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elvan

Machinarium je skvělé, ale teď mě nejvíc uchvátilo Osmosis (to ale není hledačka)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Sůwa

www – tvoje škoda 😉.
Ještě jsou taky super hry na http://www.my­playcity.com/pla­y.html?utm_sou­rce=fairy_jewel­s&utm_medium=dow­nloadable_play, ale jen v angličtině. Sice neumím, ale se slovníkem se to dá zvládnout.

před 4189 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek