Mirdas

Hrajete hazard ?

Který a čím vás přitahuje ?
Doplňuji:

Co vše, nebo kolik jste stihli prohrát a zda jste slyšeli a o těchto prohrách, popřípadě výhrách ?
_

Nejlepší odpověď
anonym

Volený mariáš, korunový a u této hry se musí umět přemýšlet a ne hodit prachy do bedny a čekat na náhodu!

Další odpovědi
gecco

Viz Barbakan…
Nejvíc jsem vyhrál/prohrál asi dvě stovky, v desetníkovým.
Vyhrál – v jedné hře – ale to šlo o ´renonc´ spoluhráče (hlásil a navyšoval sedmu, kterou neměl)…
Prohrál – asi během čtyř hodin turnaje (skončil jsem cca stošedesátej ze dvouset)…
😉
A čím přitahuje – opět viz Barbakan – musíš u toho přemýšlet, nejde o hazard typu automatů pro blbce.

anonym

Lota nenusím,ale občas hraju na nervi,nevím zda-li je to hazard.

honza19hk

v hospodě mariáš. A vzhledem k tomu, že to je korunový tak toho stejně moc neprohraješ.

jáára

nehraju.

ptáč

a- to není otázka pro mě. Já hraji jiný hazard. Dívám se, sleduji zloděje. Dělá mi to dobře a vím kam oni směřují. Jsem ochoten prohrát 500 korun. Jestli mě o ně někdo připraví, co udělám?
Désem jinou otázku. Třeba s tím vypnutím internetu, aby se nešířily sprostý slova.