Kelt

Hraje se v Rusku baseball a jak jsou úspěšní?

Tak jsem si stáhnul klasický film Rudé horko s Arnoldem Schwarzeneggerem tam byla scéna, že se dívali v televizi na letišti na zápas v baseballu . Arnold Schwarzenegger tam hrál ruského kapitána a řekl, že už se tam baseball hraje a že budou mistry světa a porazí USA. Film byl z 80. let. Jak jsou na tom Rusové v baseballu? Oni byli vždycky nej, teda si to mysleli a někteří i myslí, ale to je jedno. Jsou v tomto nějak dobří, já ten baseball zase tam nesleduji, televize to nedává. Tak kdyby někdo věděl, jen pro zajímavost. Děkuji.

Odpovědi
Gus_Fring

O baseball se nezajímám, ale pravidla znám a nějaké části zápasů jsem viděl. Většinou bývají nejlepší USA, státy Jižní a střední Ameriky a Japonsko. Rusko je na tom bídně, asi jako my. Ale našel jsem odkaz na zajímavý článek. Mj. pokud Tě zajímají takovéto akční filmy (já je miluju), tak v prostředí SSSR, respektive Afghánistánu, se odehrává Rudý škorpion s Dolphem Lundgrenem.

Až teď jsem si všiml, že jsem ho sem nevložil. :D

Zdroj: https://ego.ih­ned.cz/c1-48826900-rusko-dneska-baseball-se-tu-temer-nehraje-ale-palky-jdou-na-odbyt-skvele