Hra World of Tanks neodpovídá, co s tím ?

Dobrý den,

nedávno jsem si stáhl a nainstaloval hru World of Tanks. Když jsem v garáži, tak vše jde bez problému. Vyberu vozidlo, spustím hru a v průměru mi to jde tak 5 minut s tím, že fps mám na 70–90 a ping kolem 50-ti. Náhle mi hra problikne, chvíli mi to neodpovídá a najednou se to sice spustí, ale ping je na 999. Během pár vteřin mě to vykopne ze hry a chce to po mně přihlášení. V průběhu toho co tu popisuje mi to napíše něco jako, že Nvidia přestala pracovat a byla obnovena. U jiných her se mi toto neděje. Dokáže mi někdo poradit, co s tím?

Díky moc.
Doplňuji:
Díky moc, aktualizoval jsem ovladače a hned vyzkoušel pár bitev. Vše už funguje tak, jak má. Nevím co přesně bylo s tím starým za problém, ale hlavně, že to jde.

Nejlepší odpověď
Quimby

No, asi ti to restartuje ovladače grafiky a pak hra neví co se děje. Stáhni si nejnovější ovladače pro tvojí grafickou kartu.
http://www.nvi­dia.com/Downlo­ad/index.aspx?lan­g=en-us