klerinka

Hrajete někdo na tabletu nebo mobilu hru Virtual families 2?

Dobrý den,
hrajete někdo na tabletu nebo mobilu hru Virtual families 2? Chtěla bych se zeptat, jak to děláte s vyděláváním peněz. Četla jsem, i zkusila, něco s posunutím času, dne, atd,… A to mi funguje, jenže vždycky částka poskočí jen o cca 200. Není nějaký speciální fígl na vydělávání peněz? 🙂 Mockrát děkuji za odpověď :)

Odpovědi
anonym

Nehraju takový hry,nemám ani proč,co to přináší?
Našel jsem tohle,snad ti to pomoge?
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=hra+Virtu­al+families