HZK

Hra The Evil Within mi po spuštění hlásí že Aplikace přestala pracovat.

V tom okamžiku mi systém hlásí že ovladač zobrazování přestal pracovat a musel mít obnoven.
Takže kde je chyba? Stáhl jsme crack, ale nepomohl.
Doplňuji:
gecco: Vážně si myslíš že je trestný stahovat hry? Spíš si myslím, že je trestný dělat kopii originálu a tu nahrát na uložto. Nemoralizuj.

Odpovědi
gecco

Vážně si myslíš, že ti někdo bude radit v trestné činnosti???
:-O
Hru si kup!!!
😛

Doplňuji:
Nemoralizuju…
Píšu, co si myslím – a upozorňuju tě na to, že ti tu, pravděpodobně, nikdo v tomto radit nebude… Já určitě ne…
😛

zazmrd

Docela častá chyba, která se dá vyřešit koupí výše zmíněného produktu.