ABC123

Hra pro dvacet dospělých lidí

Znáte nějakou dobrou hru, ve které lze i komunikovat?
Doplňuji:
A je tak na 10 – 20 minut?

Nejlepší odpověď
IK

Záleží na tom jak jsou staří.
Je dobré například posadit se do kruhu a odpovídat na otázky. Jeden položí otázku a po řadě na ni každý odpoví. Když řada dojde k tazateli, poděkuje nebo vyjádří své překvapení a předá slovo dalšímu tazateli. Nedoporučuji přeskakovat, protože dochází k prostojům pokud se nepřipravíte podle odhadu kdy na vás dojde řada.
Dá se tím strávit řada hodin aniž by to přestalo být zajímavé. Můžete začít tím jakou barvu máš nejraději, přes nejlepší zážitek a dostat se až co uděláš když tě políbím…podle věku zúčastněných 🙂

No za 20 minut se stihnete tak akorát představit.

Další odpovědi
lenka.seda

Městečko Palermo… Nebo nějaké hry na otázky atd… =D

venkovan

Českou ruletu.
Je jednoduchá – kdo neřekne nějaký příběh, vtip, musí sníst utopence i s cibulí a bez chleba.