OLDA321

Hra nejde na windows7

Zdravím,

mám menší problém.Po dlouhé tobě by jsem si chtěl zahrát hru Gothic I.Za tu dobu co jsem to nehrál jsem si hodně vylepšil PC, ale přesto si myslím že to bude win7…Když vložíém CD do mechaniky, tak mi to nic nedělá a ještě mi to stáhne trojského koně.Jednou jsem si hru stáhnul a dostal jsem se jenom k instalaci prvního disku dál mě to nejde.
Byl bych moc rád za vaše návrhy, které by mi umožnili zahrát si tuto super hru :)

Přdem děkuji, hezký zbytek dne :)

Odpovědi
Michal Kole

Je to originálka nebo cracklá verze ?
Pokud máš Ultimate či Proffesional verzi tak tam je prostředí XP Mode pro lepší komatibilutu se staršími aplikacemi.

OLDA321

měla by to být originálka