Avatar uživatele
anonym

Hra na xbox 360 pro kluky, dvojčata ve věku 6 let?

Můžete mi doporučit nějakou hru, nejlépe, aby jí mohli hrát dva najednou. Jsou to dva kluci, dvojčata a poperou se o všechno, takže je potřeba všechno dvakrát a stejné.

pro ty neznalé problematiky, kteří doporučují jiné aktivity. nejsem jejich otec, jsou to děti známé, která je s nimi sama bez partnera, od rána do večera v práci a je ráda, že přežívá, tak je chce aspoň trochu zabavit něčím jiným, aby mohla třeba uklidit a uvařit v klidu. kdo to nezažil, nepochopí. požádala mě, zda bych jí nějakou takovou hru nepořídil, jelikož v tom nemá přehled. pokud máte někdo zájem, tak jí můžete děti pohlídat a pán bůh s vámi 😁

Zajímavá 0 před 2978 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
agentpv

A co třeba společné výlety do přírody, sport, kroužky, výroba luků, praků, nebo nějaké rukodělné aktivity v dílně ?? Pak je to tu samej dyspraktik, dysgrafik, dyslektik, ADHD… za chvíli bude ve školách víc osobních asistentů jak žáků.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
atena11

Napadá mě, že by se jim mohli třeba zamlouvat různé pohybové hry, kterých je docela dost. Například just dance.. hra pro až 4 hráče a je hned několik dílů. Osobně vyzkoušeno a na zabavení a zablbnutí opravdu dobrá hra. :) Nejsem si ale jistá, jestli k tmu třeba nebude potřeba ovladač kinect. Já to totiž hrála na Playstationu a je-li to třeba i u xboxu netuším… :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek