Hra na xbox 360 pro kluky, dvojčata ve věku 6 let?

Můžete mi doporučit nějakou hru, nejlépe, aby jí mohli hrát dva najednou. Jsou to dva kluci, dvojčata a poperou se o všechno, takže je potřeba všechno dvakrát a stejné.

pro ty neznalé problematiky, kteří doporučují jiné aktivity. nejsem jejich otec, jsou to děti známé, která je s nimi sama bez partnera, od rána do večera v práci a je ráda, že přežívá, tak je chce aspoň trochu zabavit něčím jiným, aby mohla třeba uklidit a uvařit v klidu. kdo to nezažil, nepochopí. požádala mě, zda bych jí nějakou takovou hru nepořídil, jelikož v tom nemá přehled. pokud máte někdo zájem, tak jí můžete děti pohlídat a pán bůh s vámi 😁

Odpovědi
agentpv

A co třeba společné výlety do přírody, sport, kroužky, výroba luků, praků, nebo nějaké rukodělné aktivity v dílně ?? Pak je to tu samej dyspraktik, dysgrafik, dyslektik, ADHD… za chvíli bude ve školách víc osobních asistentů jak žáků.

atena11

Napadá mě, že by se jim mohli třeba zamlouvat různé pohybové hry, kterých je docela dost. Například just dance.. hra pro až 4 hráče a je hned několik dílů. Osobně vyzkoušeno a na zabavení a zablbnutí opravdu dobrá hra. :) Nejsem si ale jistá, jestli k tmu třeba nebude potřeba ovladač kinect. Já to totiž hrála na Playstationu a je-li to třeba i u xboxu netuším… :)