Armanej60

Hra na XBox

Dobrý den
Neznáte nějakou hru na XBOX 360, která je zábavná a trochu těžká a aby to bylo pro starší kategorii.

Nejlepší odpověď
anonym

? hm … pro pc je takových mraky … www.steampowe­red.com , nevím zda se nějaká taková dostala i na xbox … snad GTA:San Andreas, SW: Knights of the old republic, Portal 2, Crysis 2, Fallout: New Vegas … jsou to všechno klasické počítačové PC hry, ale xbox verze s horší grafikou se někde na pultech také povaluje

Další odpovědi
funky

Zajímavé tituly jsou k zakoupení na Xbox Live. Musíte mít ovšem zařízený Xbox Live účet a zakoupený kredit. Mimo klasických mainstreamových stříleček a akčňáren tam najdete logické a puzzle hry, u kterých se narozdíl od bezmyšlenkovitého střílení po nepřátelích dá i trochu zapřemýšlet a pobavit. Tyto hry najdete v kategorii Xbox Arcade. Doporučuji

iceT

http://www.ga­meleader.cz/xbox-360-hry/akcni-hry/