Theres-blue

Jak pohybovat v dolní liěte ve hře minecraft na notebooku??

Teď jsem si stáhla hru minecraft na můj notebook a nevím, jak se mám pohybovat v té dolní liště. Na počítači to jde kolečkem myši, ale nevím, jak to udělat na notebooku :( . Poradíte někdo?

Odpovědi
Fyzik

číslicemi od jedné do devíti můžeš chlívky volit :)

T3NY

Jde to buď číslicemi na numerické klávesnici od 1 do 9, nebo posuvníkem na touchpadu, poslední a asi nejsnadnější možnost je si připojit klasickou myš.

anonym

Máš na touchpadu ´posuvník´? – funguje jako kolečko myši.

Questman

A jestli nemáš posuvník, tak máš holt smůlu :D
Připoj si myšku a máš vystaráno :)