Beer4Real

Hra Minecraft

Poslední dobou to hraje hodně lidí, ale proč zrovna kostičový svět?
Můžete mi říct v čem je ta hra tak výjimečná a úžasná že oslovila tolik lidí?
Hraje se online v multiplayeru nebo si člověk vystačí sám?
Chci mít přehled, hrát to nechci :)

Nejlepší odpověď
Bedy

Hra se může hrát jak samostatně, tak i v multiplayeru, protože to hraje můj kamarád. Nechápu jak u toho může vydržet dvě hodiny, ale co s tím můžu dělat… 🙂

Další odpovědi
huxa

neboť je to snad nejkreativnější survival hra všech dob, můžeš si tam dávat různé mody, textury, …
je single i multiplayer, singleplayer je pro začátečníka daleko lepší. Hodně lidí na tyto hry také točí let'splaye. Proč kostičkovaný svět? Jaký jiný by měl být, aby sis tam mohl stavět co chceš a přitom to nebylo zas moc složité? připadají v úvahu jen kostičky

Tw!st

je i singleplayer i multiplayer. hodně lidi hraje na multiplayeru a machrují mezi sebou k má hezčí stavbu nebo tak http://www.you­tube.com/watch?v=3iW6GPq­BOV8 no prostě když si to nezahraješ tak to nepochopíš :)
Doplňuji:
prej jak někdo u toho může vydržet 2 hodiny :D my sme s kamarádem stavěli město a trvalno nám to nějakých ± 40hodin :D ( nepočítá se odskok na wc )

vivatis

Protože z koleček by se ti ten svět rozpadl a je jen na tobě jestli chceš hrát MP nebo SP

CoreCZ

je to super hra jak SP tak MP sice jí pořád nehraju jenom když se mi chce ale pořád mě baví :D