Avatar uživatele
Beer4Real

Hra Minecraft

Poslední dobou to hraje hodně lidí, ale proč zrovna kostičový svět?
Můžete mi říct v čem je ta hra tak výjimečná a úžasná že oslovila tolik lidí?
Hraje se online v multiplayeru nebo si člověk vystačí sám?
Chci mít přehled, hrát to nechci :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4196 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Hra se může hrát jak samostatně, tak i v multiplayeru, protože to hraje můj kamarád. Nechápu jak u toho může vydržet dvě hodiny, ale co s tím můžu dělat… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

neboť je to snad nejkreativnější survival hra všech dob, můžeš si tam dávat různé mody, textury, …
je single i multiplayer, singleplayer je pro začátečníka daleko lepší. Hodně lidí na tyto hry také točí let'splaye. Proč kostičkovaný svět? Jaký jiný by měl být, aby sis tam mohl stavět co chceš a přitom to nebylo zas moc složité? připadají v úvahu jen kostičky

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Tw!st

je i singleplayer i multiplayer. hodně lidi hraje na multiplayeru a machrují mezi sebou k má hezčí stavbu nebo tak http://www.you­tube.com/watch?v=3iW6GPq­BOV8 no prostě když si to nezahraješ tak to nepochopíš :)
Doplňuji:
prej jak někdo u toho může vydržet 2 hodiny :D my sme s kamarádem stavěli město a trvalno nám to nějakých ± 40hodin :D ( nepočítá se odskok na wc )

Upravil/a: Tw!st

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vivatis

Protože z koleček by se ti ten svět rozpadl a je jen na tobě jestli chceš hrát MP nebo SP

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
CoreCZ

je to super hra jak SP tak MP sice jí pořád nehraju jenom když se mi chce ale pořád mě baví :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby