jamescolion

Hra mi nejde odinstalovat co s tim ?

Ahoj hra mi nejde odinstalovat tak se vas ptam jak ji muzu odinstalovat nebo aspon nainstalovat znova ale kdyz se pokusim to znova nainstalovat tak mi to hlasi program je jiz nainstalovan.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Zkoušel jsi odinstalovat programem Revo Uninstaller. Když dáš „pokročilé“, označíš všechno k vymazání, mělo by to fungovat. Jinak se podívej na disk, jestli tam někde ještě něco nezůstalo, pak bys musel použít HijackThis a to umí hlavně Bedy. 🙂

Další odpovědi
vivatisCZ

Byl by lepší kdyby si tu hru napsal :) pak by to bylo lepší.No většinou odinstalaci u her najdeš ve startu a nebo Počítač → místní disk → Games