Armanej60

Hra mi blokuje internet

Dobrý den

Stáhnul jsem si nějakou hru z torrentu, nainstaloval. Fungovalo parádně. Asi po dvou dnech se mi zablokoval internet. Hru jsem odinstaloval, vymazal torrent a internet pak šel. Teď jsem dostal jeden nápad ale nevím jestli bude fungovat. Když si hru stáhnu, vypálim na cédečko, a potom vymažu tu hru kterou jsem stáhnul z torrentu. Potom bych nainstaloval hru z CD. Myslíte že se mi z toho internet zase zablokuje.
Doplňuji:
Když třeba zapnu internet tak mi tam psalo že nelze se připojit nebo tak něco. Hra byla The Sims 3 a zajímavé je, že sem si k jiný hře stáhnul patch a zase mi přestal fungovat

Nejlepší odpověď
Lenjička

Jste si jistý, že internet blokoval ten torrent? A nebylo by lepší si to stáhnout odjinud? Třeba to bylo jen zabalené s nějkým „blokovačem“…

Další odpovědi
chudst

Tak tohle slysim poprve. A nezda se mi, ze by torrent blokoval internet. Ale ani u te hry se mi to nezda. Zkuste byt podrobnejsi, co je „nejaka hra“? Zkusil jste ten problem zadat do googlu? Hazi vam to pri pripojeni nejaky error?, Nebo co presne znamena, ze „nejde internet“?