Miri272

Hra,která nejde spustit

Hraju na internetu jednu hru.Na mém počítači se vůbec nespustí al když jdu na jiný vždy to dobře funguje. Co bych měla udělat aby mi ta hra opět šla?
Doplňuji:
Pořád to nefuguje :(

Nejlepší odpověď
Bedy

Jaký používáte internetový prohlížeč (Internet Explorer, Firefox,…)?
Máte aktuální verzi Flash Playeru? Aktuální stáhnete zde: http://get.ado­be.com/cz/flas­hplayer/other­versions/

Bude-li Vám nabídnut ke stažení Google chrome a Google Toolbar, tak to prosím odškrtněte!

Další odpovědi
kobranek

  1. Jaká je to hra?
  2. Stáhni si na ni Google Chrome
  3. Pak se ozvy.