janny035

Nevíte o hře Atari 2600? Více v popisu otázky.

Hra Atari 2600 prosim o prozbicku

ale vim ze na te kazete byly ty to hry. Byly jeste jine ale uz vim jen o techto nevi prosim nekdo nazev te kazety? O obrazky hry které tam jsou bych poslala na email nebo sem zda to jde. Muj email je stanislavasucha@email.cz Predem dkuji za odpovedi.

Odpovědi
kelley

Atari 2600 nebyla hra, ale herní konzole, do které se zasouvaly cartridge s hrami. Otázka mi není úplně jasná. Viz třeba: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Atari_2600

aliendrone

Jak píše kelley, Atari 2600 je herní konzole (přístroj), u nás ne moc rozšířená oproti 8bitovým počítačům řady Atari 800, ke kterým byl dodáván v základu magnetofon, do kterého se cpaly obyčejné audiokazety, na kterých byly nahrány hry. Zkus tu hru blíže popsat, jsem pamětník a osmistovku jsem vlastnil včetně mraků her na kazetách. :)

anonym

existuje webový emulátor konzole Atari 2600 a je v něm přímo dostupné velké množství tehdejších her (více než 500 her), takže zkus to tam podle názvu proklikat a třeba objevíš právě tu co hledáš http://www.vir­tualatari.org/