Lorelai

Hra Akinator na androidu

Ahoj, stáhla jsem si tuhle hru do mobilu, má jí někdo také? Protože když ji chci otevřit napíše mi to něco ve smyslu: Network problems have occured… znamená to, že při hraní musím být připojená k internetu? Jestli ano, jdou stáhnout hry, které lze hrát bez připojení na internet? A jestli ne, co s tím?

Odpovědi
Mahoney

Ano, pokud ti vyskakuje tahle hláška, hra nejspíš potřebuje ke své funkci internet. Jinak většina her běží i bez připojení k internetu.