Epson

HP PAVILION DV5 1030ec

Mam problem s pavilion dv5 1030ec .. připojim do sítě svítí všechno v pohodě,ale nejde zapnout,v pravym rohu mi parkrat problikne kontrolka nějaka u které je uveden znak blesku ..nevíte co ta kontrolka znamená?Je to vážné!

Nejlepší odpověď
kapka

To bude nejspíš kontrolka dobíjení. Když problikává, tak to znamená, že je notebook vybitý.
Pokud ho máte připojený na nabíječku, tak Vám to dobíjení nefunguje, nejspíš je špatný kabel nebo kontakt.