VojtěchKubán

Jak vyřešit problém s kalibrací baterie notebooku HP Pavilion Gaming 15-BC003NC?

Vlastním notebook HP Pavilion Gaming 15-BC003NC, po 3 letech mi odešla kompletně baterka. Takže jsem si koupil novou, bohužel ale HP neprodává přímo tuto baterii do mého notebooku, takže jsem si musel koupit neoficiální baterii ale má stejný kód (TE03XL), také parametry jsou stejné. Po výměně baterie mi HP Assistent hlásí, že bych měl nakalibrovat baterii. Takže jsem už asi 3× baterii zkoušel kalibrovat, program napsal, že to bylo úspěšně nakalibrováno, ale HP Assistent stále hlásí, že je baterie nekalibrovaná. Píši sem, jelikož mi teď nikdo na HP Support neodpovídá. Předem děkuji.

Odpovědi
mosoj

A co se vlastně kalibruje. Jestli ukazatel stupně nabití, tak to také může znamenat, že baterie je napětím mimo softwarem požadované limity.