HP Laserjet1100

Potřebuji podrobný postup instalace uvedené tiskárny bohužel nemám instalační CD ovladače k této tiskárně jsem stáhl z internetu a uložil do složky stažené soubory a ted nevím přesný postup Díky za podrobný návod Franta
Doplňuji:
Zapoměl jsem uvést system XP F.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

ovládače rozbal do nějaké složky třeba na ploše si vytvoř složku tiskárná
pokud jsou ovládače v ZIP

Pokud je to exe tak je to bezproblémů

2× klikneš u Visty/7 potvrdíš že jsi admin

Nakopírují se soubory pak ti top řekne, aby jsi tiskárnu připojil a zapl.

u USB zařízení obecně se nejdříve instaluje a pak připojuje.

Pak to možná bude chtít reset, podle toho jestli control panel bude vyžadovat nějakou systémovou službu.