Larissa

Hotýlek, kde můžou i pejsci – Praha

Ahoj, neznáte nějaký hotel v Praze, kam můžou i pejsci? Máme malého Maltézáčka – téměř neštěká, nekouše… :D + kolik asi Kč…

Popřípadě, jestli nevíte o některém, kde si za pobyt pejska musí značně připlatit… Chápete, ne? :D

Nejlepší odpověď
Damiana

Hodně hotelů psa malé rasy akceptuje zdarma (někdy ho „ubytuje“ za poplatek kolem 150 Kč.) Musíš si nejdřív vybrat hotel a informovat se přímo u nich, mívají to i na svých webkách.

Další odpovědi
ten který je

Možná si vybereš:
http://www.ha­fici.cz/psi/u­bytovani-se-psem/?catalogu­eSearch%5Bregi­onId%5D=1&cata­logueSearch%5Bdis­trictId%5D=1&ca­talogueSearch%5B*%5D=&c­atalogueSearchSub­mit=Hledat

Dračice

No nevim