sdesigner

HotSpot na IPHONE 4S

Zdravim. MOja priatelka si kupila iphona 4s a chcela by sa pripojit cez zdielanie pripojenia internetu na svoj notas ale je tam problem…notebook sa pripoji ale dole v status zobrazuje stale zlty trojuholnik z vykricnikom ze (internet nepristupny), restartoval som aj sietove nastavenie v mobile a nic…neda sa pripojit ani k mojmu notasi ani k mojmu telefonu. U posklytovatela problem asi nebude lebo moj samsung note2 problem nema…verzia iOS je 6.1.3…dakujem

Odpovědi
marek.29

Nejsem si jistý zda rozumím vašemu dotazu ale určitě vám poradím..
Sdílení připojení internetu aneb osobní hotspot zapnete v nastavení iPhonu. Po té iPhone vytvoří síť k níž se dá připojit zadáním daného hesla (viditelné na iPhone).
Pokud váš notebook nejde připojit k této síti, zkuste na notebooku kliknout na „žlutý trojúhelník“ u dané sítě pravé tlačítko a vlastnosti sítě. Otevřete kartu připojení a zaškrtněte položku "Připojit i pokud síť nevysílá svůj název (SSID).

Mně tento postup fungoval při stejném problému. V případě přetrvávajících problémů mě kontaktujte na adrese: marek.29(zavi­náč)seznam.cz