LuK4S3k CZ

Hotspot jde založit na jakém koliv mobilu který má wifi a internet ?

Nejlepší odpověď
beer

Ano jde to http://posrace­ruv.blog.mobil­mania.cz/2009/04/­joikuspot-light-udelejte-wi-fi-hotspot-z-mobilu-zadarmo-za-minutu/
Mobily s Androidem už hotspot mají od výrobce.

Další odpovědi
Bedy

Ne, není to samozřejmostí. Levné mobily bez operačního systému to zpravidla ani neumí, a to včetně dotykovek.

Jinak mobily s Windows Phone mají tuto funkci integrovanou. Není třeba instalovat kdejaké aplikace.

anonym

Ano, používá se nějaká aplikace, která to umí. Jak na MT, tak v tabletu.