ales12

Jak se jmenuje služba, která mi povolí PHP formuláře?

Chtěl bych se zeptat, jak se jmenuje služba, která mi povolí odesílat formuláře atd. (hosting) (třeba, když napíšu PHP, které mi odešle data z formuláže, který mám na webu). U mého poskytovatele mi to funguje, hned jak jsem přešel na „lepší“ verzi hostingu, teď to potřebuji zapnout u jiného poskytovatele ale nevím, jak se to jmenuje. Děkuji.

DOPLŇUJI:
Něco jako je první odpověď zde: http://stacko­verflow.com/qu­estions/18379238/s­end-email-with-php-from-html-form-on-submit-with-the-same-script

Je tam PHP kód a pak html formulář, pardon za nepřesné informace.

Odpovědi
arygnoc

čo si predstavujete pod pojmom php formulár?

😉

na serveri poskytujúcom musí alužby byť pre beh php nainštalovaný napr. apache, MySQL databáza a PHP – teda program na spracovanie dát na serveri.

html (teda i formuláre) sa spracuváva u klienta (ale napr. i javascript), žiadna služba servera nie je potrebná.

ak máte generované formuláre php skriptom, je potrebná skriptovacia služba (apache) a jej správna konfigurácia.
spravuje správca (admin) servera.
dnes už bežne dostupná služba i hostingov „zadarmo“.

😉

Michaelacz

To muze delat mysql, ale pripadne i cron. Ono by bylo dobry napsat parametry webhostingu. Takhle by clovek musel mit kristalovou kouli a rentgenovy oci.