mallone

Hospoda – hláška, moto

něco jako Kde se sedí, žízeň není apod. napada vas něoc?

Nejlepší odpověď
tom004

Dobré ráno. Předpokládám,že jde o Tvou hospodu,kde by byla tato hláška vyvěšena. Pokud ano,budeš si muset namáhat hlavu sám. Za reklamu se tvrdě platí,co vymyslíš sám je grátis a víc Tě to bude těšit když uspěješ. 🙂

Další odpovědi
anonym

Co třeba toto: U nás se čepuje správná míra! Hosté se určitě nasmějí!
Doplňuji:
Vzpomínám si,že v jedné hospodě bylo napsáno " Dnes naléváme za peníze,zítra zadarmo "!

manon

Žízeň je trýzeň. Popij a ožij.
Zlatý mok tlumí šok. Poslední i první lok.

anonym

U nás v hospodě, když hostinský nenesl rychle pivo, tak na něj dotyčný hned řval:
„Točí se tu pivo nebo tramvaje?“

Zkus to nějak modifikovat.

terry

Něco universálního nebo pro nějakou konkrétní hospodu?
Jak se jmenuje (případně)?

huxa

bez peněz, do hospody nelez :) a nebo moje oblíbené moto: „hospodo, nalévej“